slovnik

Kapitola 13

Dvě Marie

Existují dva typy hadů, jeden, který stoupá po páteři a druhý který klesá. Had u bílých mágů stoupá, protože nevypouštějí semeno. Had u černých mágů klesá protože vypouštějí semeno.

Had stoupající po páteři představuje Pannu Marii. Sestupující had z kostrče dolů k atomovým peklem přírody představuje Santa Marii černé magie a čarodějnictví. Existují dvě Marie: bílá a černá.

Bílí mágové nenávidí černou Santa Marii. Černí mágové smrtelně nesnášejí bílou Pannu Marii. Kdokoliv si troufá vyslovit jméno Panny Marie je okamžitě napaden temnými.

Když zasvěcenec vykonává velkou práci, musí ohromně bojovat s adepty Santa Marie.

Kreativní síly jsou trojí: mužské, ženské a neutrální. Tyto ohromné ​​síly proudí shora dolů.

Kdokoliv se chce zregenerovat musí změnit tento pohyb a nechat kreativní energie vrátit se dovnitř a nahoru. Toto je dokonce protichůdné se zájmy přírody. Temní se pak cítí uraženi a hrozivě napadnou stoupence. Ženské adeptky černé strany napadají stoupence, aby ho sexuálně vybily. Toto se děje hlavně během spánku. Takto se objevují mokré sny. Student sní o nádherných ženách, které ho sexuálně vybijí, aby zabránily vzestupu ohně přes páteřní kanál.

Temní uctívají Santa Marii v propasti a zpívají jí vznešené zlopřejné verše.

Bílí mágové uctívají Pannu Marii, která jako had ohně stoupá po páteřním kanálu a na ní si opírají hlavu jako dítě v náručí své milované matky.

V Indii je uctívána božská matka kundaliní, ale Kálí, její černý fatální aspekt, je také uctíván. Toto jsou dvě Marie, bílá a černá. Dva hadi: had z mosazi, který vyléčil Izraelity na poušti, a svůdný had Edenu.

Kali_a_Siva

Kálí, Boží matka se probouzí sexuální silou Šivy

Existují bílé zasvěcení a černé zasvěcení, chrámy světla a chrámy temna. Všechny stupně a všechny zasvěcení jsou založeny na hadovi. Když had stoupá, staneme se anděly, když klesá, staneme se démony.

Nyní řekneme, jak probíhá černé zasvěcení, podle našich zjištění.

"Během spánku byl stoupenec vzat z fyzického těla. Oslava démonů se konala na ulici. Všichni přítomní byli v astrálních tělech. Nováček praktikoval sexuální magii s vypuštěním semene. Takto pokročil ve vědě démonů, kteří se na festivalu prezentovali oblečeni v černých tunikách. Tato slavnost byla skutečným čarodějnickým sabatem. Když orgie skončily, adepti levé strany doprovodili svého milovaného adepta ke žlutému chrámu. Toto byla jeskyně černé magie. Z venku se tento chrám zdál být prostý náboženský kostelík. Uvnitř to byl ohromný palác. Uvnitř chrámu byly dvě podlaží a ohromné ​​chodby, přes které temní chodili. Adepti stínu gratulovali kandidátům k jejich temným triumfem. Bylo to hrozné vidět adepty Santa Marie. Kandidáti stým byl naprosto spokojeni. Satanský ocas byl viditelný na těchto astrálních fantomech. Oslava temnoty byla velkolepá. Kněz propasti vylezl na kámen, aby dal kázání. Tento fantom byl upřímně pomýlený člověk, s dobrými úmysly, ale naprosto ztracený. A tak, tento adept stínu slavnostně prohlásil: "Budu věrný mému náboženství, nic mě nepřinutí podívat se zpět. Toto je svaté. "

"Pak pokračoval s dlouhým projevem, při kterém každý tleskal.

"Čestný host, který měl to neštěstí probudit kundaliní negativně, dostal označení osudnou pečetí. Ten znak byl trojúhelníkový a měl černé a šedé obrysy. Před jeho používáním byla pečeť vložena do ohně. Znak pečeti mu zůstal pod levou stranou plic.

"Temní dali stoupenci fatální jméno, které bylo vyryto černými písmeny na jeho levém předloktí."

"Nový černý zasvěcenec byl pak ponechán před sochou ohromně jedovaté krásy, která symbolizovala černou bohyni, království Santa Marie. Stoupenec, sedíc před touto sochou, si překřížil nohy angarikanským stylem (levá noha nad pravou). Pak si dal ruce v bok a soustředil se na osudnou bohyni. Když všechno skončilo, tento obyvatel temnoty se vrátil do fyzického těla, šťastný se svým "triumfem."

Takto daleko zašlo naše vyšetřování zasvěcenců propasti.

Všichni ti, kteří následují cestu dokonalého manželství se musí bránit proti temným, kteří se snaží stáhnout stoupence z pravdivé cesty, aby z něj udělali člena černé lóže. Když dosáhnou svého cíle, student je vzat do banketu démonů.

Boj je ohromný: mozek proti sexu, sex proti mozku, a co je ještě bolestivější, je srdce proti srdci. Toto znáte.

Musíme ukřižovat všechny naše emocionální připoutanosti, zříci se všech zvířecích tužeb. Toto je extrémně náročné. Minulost křičí, prosí, pláče, úpěnlivě žádá ... Toto je ohromně bolestivé.

Super-člověk je výsledkem ohromné ​​revoluce vědomí. Ti, kteří věří, že mechanická evoluce přírody nás změní na mistry, se zcela mýlí. Mistr je výsledkem ohromné ​​revoluce vědomí.

Musíme bojovat proti přírodě a proti stínem přírody.

Tato kapitola je z knihy "Dokonalé manželství," napsaná Samaelem Aun Weorem