slovnik

Neuvěřitelné záhady

Neuveritelne zahadyVysvětlení paranormálních jevů

Nový v Gnózi? Tato kniha je skvělým místem, kde začít.

V této jednoduché a vzrušující knize, Samael Aun Weor popisuje své zážitky z nejrůznějších metafyzických a nadpřirozených jevů, jako jsou duchové, čarodějnice, vyšší bytosti a mnoho dalšího. Tato kniha není jen další klasickou pseudo-spirituální knihou, právě naopak. Zde se čtenář seznamuje s gnózí, tj. praktickou vědou probuzení vědomí, pomocí níž může každá osoba zažít skutečnosti, které existují mimo fyzické smysly.

"Chcete něco vědět z onoho světa? Chcete si povídat z očí do očí s božskými bytostmi? Pak je nezbytné podle přání vstoupit do oblasti mrtvých, navštívit nebeské oblasti, znát druhé světy nekonečného vesmíru. Když je člověk mimo fyzického těla, tak si může dopřát vyvolání milovaných příbuzných, kteří již prošli dveřmi smrti. Oni na naše zavolání přijdou a pak si s nimi můžeme osobně popovídat. Když jsme venku z fyzického těla, tak můžeme získat úplné znalosti záhad života a smrti. Venku z fyzického těla můžeme vyvolat anděly, abychom si s nimi mohli osobně z očí do očí promluvit." - Samael Aun Weor

Původně vydané ve španělštině jako „Miranda al Misterio“ (1972)

Přeloženo z anglického vydání „Gazing at the Mystery“ (2007) od vydavatelství Glorian

         Úvod redakce

 1. Smrt
 2. Goblini
 3. Čarodějnice
 4. Povídky o nadpřirozenu
 5. Reinkarnace
 6. Karma
 7. Výpadek energie v New Yorku
 8. Ledovcoví muži
 9. Záhadná zmizení
 10. Rybí muži
 11. Psychická zhmotnění
 12. Případy nečekaného
 13. Kameny nebo něco jiného?
 14. Astrální projekce
 15. Modří muži
 16. Nahuálové
 17. Džinové jevy
 18. Džin - příklady

Zde si můžete zdarma stáhnout tuto knihu "Neuvěřitelné záhady" v elektronické podobě (e-kniha), buď ve formátu pdf nebo epub. Formát epub podporuje většina čteček. Pro čtení epub na počítači si můžete stáhnout program jako je například Calibre.

Neuveritelne zahadystáhnout pdf, stáhnout epub, stáhnout mobi