slovnik

Magický recept růže na vyléčení emocionální bolesti

Na stůl položte tři křišťálové sklenice naplněné čistou vodu, po jedné růži v každé sklenici. Tyto sklenice musí být seřazeny tak, aby vytvářely trojúhelník, jedna sklenice směrem na sever, druhá směrem na východ a další směrem na západ.

Každá sklenice musí být požehnána osobou, která vykonává tento obřad. Tato osoba bude denně pít tři sklenice této vody z růží v následujícím pořadí: Před snídaní vypijte sklenici vody, která směřuje na východ. Před obědem vypijte sklenici vody, která směřuje na sever. Před večeří vypijte sklenici vody, která směřuje na západ.

Tato léčba musí být provázena upřímnou, úpěnlivou prosbou k Nejvnitřnějšímu (Duchu), a k Bílému Bratrstvu, aby tuto osobu mohli osvobodit od emocionální bolesti v níž se nachází.

Jakákoli emocionální bolest, tak těžká jak jen může být, bude vyléčena s tímto receptem, který se opakuje po několik dní.

Kdy a během jaké epochy, vyléčil jakýkoli lékař emocionální trápení?

Kolik lidí denně umírá nebo onemocní kvůli emocionálnímu trápení? Nicméně je smutné říci, že nikdy neexistoval soucitný člověk, který by lidstvu doručil přesný recept na vyléčení emocionální bolesti.

Existuje nespočet sebevražedných případů a nikdo nikdy se nezmínil o magii Růží.

Mnohých diplomovaných lékařů můžeme vinit z úmrtí, ke kterým denně dochází. Avšak lidská spravedlnost se jich nemůže dotknout, ačkoli takříkajíc, oni sami dokážu zaplnit hřbitov.

Znal jsem mladé lidi, kteří byli pokorní a skromní, dokud byli nejprostšími studenty lékařské fakulty. Avšak jakmile dostali titul doktora, stali se hrdými marnivými a despotickými. Lékařství je velmi posvátné kněžství. A proto despotický nebo pyšný jednotlivec, nemůže v žádném případě být autentický Lékař.

Královna květin

panna_ruziRůže je Královnou květin. Když ve vnitřních světech zkoumáme rostlinnou magii Růží, tak můžeme být svědky, že rituály Královny květin, jsou našimi vlastními gnostickým rituály.

Některé autentické Rosikruciánské Chrámy existují ve vnitřních světech. Jedním z nich je Chrám Monserrat v Katalánsku (Španělsko) a dalším je Chrám Čapultepek (Chapultepec) v Mexiku.

Pravé svatyně z pravého Rosikruciánského řádu, jsou totálně Gnostické.

Gnostický- Rosikruciánský paprsek má své chrámy záhad pouze ve vnitřních světech.

Růže se svou neposkvrněnou krásou, obklopuje zcela nepopsatelnou duchovní moudrost Vesmíru. Rituály Prvního, Druhého a Třetího Stupně, jsou gnostickou magií Královny květin. Všechny rostliny mají své posvátné obřady. Avšak posvátné obřady Královny květin, jsou našimi svatými rituály.