slovnik

Létající talíře a malí zelení mužíci

Následující zprávy (z 2 srpna) přišli z hlavního města Peru, Limy:

"Létající talíř spolu s jedním členem posádky, zeleně zbarvenou bytostí trpasličího vzrůstu, byl viděn v noci na střeše domu tohoto zmiňovaného hlavního města jedním mladým studentem, který toto prohlášení poskytl deníku El Comercio.

"Tato návštěva se přidává k druhé zprávě, která přišla minulý týden od ochranky z okresu Chosica, (asi 40 km od Limy). Ten oznámil, že viděl létající talíř ve dvoře jedné továrny. Tento létající talíř byl vybaven jakýmsi chobotem, a po deseti minutách pozorování zmizel.

"Pokud jde o létající talíř zpozorován včera v noci, patnáctiletý Alberto Sanromán Nuñez tvrdí, že viděl takovou nazelenalou bytost, asi devadesát centimetrů vysokou, jak se klouže po střeše.

"Krátce poté tento létající talíř zaplavilo načervenalé světlo, uprostřed kterého vzlétl a odletěl pryč, přičemž za sebou na zemi zanechal čtyři přistávací stopy."

Zde končí tyto mimořádné zprávy. Mnoha lidem se může zdát překvapivé, že existují bytosti zelené pleti, ale nesmíme zapomínat, že na naší planetě Zemi existují lidé černé, žluté i červené pleti, což zase na oplátku může připadat překvapivé našim kosmickým návštěvníkům.

Ve skutečnosti žádný ze svědků, kteří měli možnost vidět mimozemské létající talíře a jejich členy posádky by se neodvážil říct, že tělesné formy těchto tajemných návštěvníků jsou odlišné od našich.

Je politováníhodné, že sci-fi se věnuje šíření nepravdivých představ a fantazií o postavách a formách našich mimozemských návštěvníků.

Je jasné, že barva kůže se liší v závislosti na různých klimatických podmínkách, prostředí, atd.; avšak, lidská forma, ať už je gigantická, střední či malá, je vždy stejná.

Všude, ať už je to přes rozhlas, kino nebo televizi, vědecko-fantastická tvorba šíří obrovské lži, které jsou pro lidstvo škodlivé.

Pomlouvačné drby byly vzneseny proti našim mimozemským návštěvníkům. Mysl pozemšťanů soudí podle svých vlastních nemravností, a u našich vznešených návštěvníků chce vidět všechnu nenávist pozemské mysli, všechny Hitlerovy zvěrstva, všechny ohavnosti vynálezce vodíkové bomby, všechny krvavé čistky Stalina, atd.

Tito nestoudní pozemšťané si nechtějí uvědomit ušlechtilých záměrů našich mimozemských přátel. Pokud by mimozemšťané chtěli zabrat planetu Zemi a zotročit celé její obyvatelstvo, tak by to mohly udělat během několika minut, protože na to mají dostatek prostředků.

Kdyby nás chtěli zničit, už by to dávno udělali, protože mají atomové a vědecká zařízení, se kterými je možné vyhodit každou planetu do povětří. Připomeňme si, že dávno předtím, než jsme my pozemšťané věděli o matematice, oni už cestovali napříč hvězdným vesmírem.

Naši mimozemští kamarádi znají planetu Zemi lépe než my, a vůbec nemají zájem o to, aby nás zotročili nebo zničili, jak to vědecko-fantastická tvorba těchto časů rock and rollu a "rebelů bez příčiny" falešně šíří.

Naši mimozemští přátelé vědí v jakých kritických časech žijeme, a jedině, co chtějí, je pomoci nám. Naléhavě potřebujeme jejich pomoc, protože my pozemšťané jsme naprosto selhali.

Pokud budou pozemské barbarské hordy pokračovat ve svých stupidních záměrech zajmout nebo zničit kosmické lodě, které nás navštěvují, pak bohužel mizerně promrháme úžasnou příležitost, kterou nám naši vesmírní bratři poskytují.

UFO2

Oni chtějí s námi navázat osobní kontakt. Nicméně my, místo toho, abychom je vítali s opravdovou úctou a láskou, místo toho, abychom jim poskytli pohostinnost, my na ně posíláme stíhačky. Prakticky každý by je chtěl zničit. Vskutku se chováme jako divoši, zcela cizí jakémukoliv pojetí o civilizaci a kultuře.

Nastal čas, abychom se zbavili svého bojechtivého postoje, a našim navštěvujícím vesmírným bratrům nabídli naše přátelství a náklonnost. Oni přicházejí, aby nám pomohli, ne aby nás zničili.

My gnostici musíme jako první jít příkladem tím, že na střechách našich domů, na našich dvorech, na našich pozemcích atd., umístíme znaky, které se skládají z kruhů s tečkou uprostřed. Na těchto znacích musí být jasně viditelné čáry vedoucí ze středového bodu až po okraj, a menší čáry jdoucí od okraje do středu kruhu. Tyto druhé kratší čáry, se ve skutečnosti nedotýkají středu, pouze k němu směřují.

Bod ve středu kruhu musí být krásné zlatavé barvy jako symbolika božství.

Čáry, které jdou z okraje do středu, do středového bodu, mohou být modré barvy. Musí jich tam být opravdu velké množství, a musí být krátké.

Čáry, které jdou od středu kruhu po jeho okraj mohou být také modré barvy, s tím, že tyto čáry spojují středový bod s okrajem.

kruh pre mimozemstanu

To je symbol božství marťanského náboženství. Můžeme ho umístit na našich domech, na našich pozemcích nebo parcelách, atd. Můžeme ho vyrobit ze svítícími reflektory nebo ho můžeme jednoduše namalovat na rovnou plochu. Prostřednictvím tohoto symbolu, můžeme navázat přátelský vztah s obyvateli Marsu a se všemi obyvateli vesmíru.

Tento symbol znamená, že vše vychází z Božství, a do Božství se i všechno vrací.

Tento symbol můžeme použít na nabídnutí přátelství obyvatelům vesmíru, i když darebáci se nám budou posmívat. Vy všichni velmi dobře víte, jací jsou darebáci. Jsou to sto procentní skeptici. Rádi si o sobě myslí, že jsou velmi moudří a super-civilizovaní lidé, a proti každému, kdo nechce myslet jako oni, používají satiru a jemnou ironii.