slovnik

Dokonalé manželství

Dokonale manzelstviProč jsou sex a náboženství neoddělitelné

"Láska je nejvyšší náboženství…” - Samael Aun Weor

Pokud chcete pouze jedinou knihu o skutečné duchovní praxe, pak dokonalé manželství má vše, co potřebujete. Připravte se na duchovní revoluci.

Ve skutečnosti, tato kniha je tak působivá, že právě díky tomu, v roce 1950 katolická církev poslala Samaela Aun Weora do vězení. Obvinili ho z "obtěžování veřejnosti a uzdravování nemocných."

Dokonalé manželství je kompletní úvod do hlubokého a krásného mystického poznání, ze kterého rozkvetly všechny světové velká náboženství. Existuje posvátné učení, které je zdrojem tajných učení judaismu, křesťanství, buddhismu, taoismu, hinduismu, alchymie, tantry, kabaly a tajemstvím Mayů, Aztéků, Egypťanů, Tibeťanů, Eulisinů, Essejců a stovky dalších. Všechny mají sexuální tajemství. Všechny pocházejí ze stejného kořene poznání.

Dokonalé manželství vysvětluje, jak vyřešit problém, který vznikl s Adamem a Evou: událost jasně zakořeněná v sexu. Ježíš také učil, jak vyřešit tento problém (konec konců, jeho první zázrak byl na svatbě), ale církev jeho učení upravila. Když Samael Aun Weor veřejně odhalil pravé učení, pobouřena církev ho uvěznila ve snaze potlačit to, co odhalil.

Vše, co žije, bylo vytvořeno prostřednictvím sexu. Stejně tak prostřednictvím sexu, je vytvořena i duše, ale ne sexem řadového občana. Chcete-li vytvořit božstvo, je třeba pochopit božskou sexualitu. Taková znalost byla vždy zachována v tajnosti a bezpečně střežena pro ty, kteří prokázali schopnost, že ji umí správně použít. Nyní, poprvé v historii, toto poznání bylo odhaleno: tato kniha, původně vydána v roce 1950, označila jeho první veřejné odhalení.

"Láska je nejvyšší náboženství…” - Samael Aun Weor, Dokonalé manželství (1950)

S vysvětleními v této knize budete rozumět nejen spoustu zdánlivě nejasným a nesrozumitelným písmům, ale i tomu, jak každé skutečné duchovní cvičení funguje. Po přečtení této knihy, vám náboženství a sex dají smysl. Kromě toho, uvidíte, že náboženství se nenachází v organizacích, budovách nebo v knihách, ale se nachází v srdci, které je rozpálené božskou láskou.

Původně vydané ve španělštině jako "El Matrimonio Perfecto" (1950. Upravené a rozšířené v roce 1961).

Přeloženo z anglického vydání "The Perfect Matrimony: The Door To Enter Into Initation" (2010) od vydavatelství Glorian.

 

         Úvod

 1. Láska
 2. Syn člověka
 3. Velký boj
 4. Propast
 5. Normální sexualita
 6. Suprasexualita
 7. Sedm církví
 8. Štěstí, hudba, tanec a polibky
 9. Gaio
 10. Přímé poznání
 11. Vyvíjejte se a množte se
 12. Dva rituály
 13. Dvě Marie
 14. Práce s démonem
 15. Celibát
 16. Probuzení vědomí
 17. Sny a vize
 18. Vědomí, podvědomí, supravědomí, jasnovidné vědomí
 19. Zasvěcení
 20. Vzkříšení a reinkarnace
 21. Devátá sféra
 22. Sexuální jóga
 23. Létající had
 24. Tajný Egypt
 25. Fatálnost
 26. Totemismus
 27. Posvátné uctívání falu
 28. Kult ohně
 29. Edda
 30. Pěticípá hvězda
 31. Eskymáci ze severu
 32. Božská trojice
 33. Kristus
 34. Závěr